CAREERS

QA Tester

Location: Kraków

Firma Teyon to doświadczony producent i wydawca gier video o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy niezależną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku gier, ze 100% polskim kapitałem, tworzoną i zarządzaną przez grupę pasjonatów. Posiadamy 3 zespoły developerskie, tworzące gry spośród gatunków action/RPG, shooter, racer czy casual na PlayStation 4, Xbox One, Switch oraz PC.

Jeśli szukasz ambitnych wyzwań i twórczej inspiracji, a także chciałbyś współtworzyć zgrany zespół ludzi oddanych całym sercem produkcji gier, to ta oferta jest dla Ciebie.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: QA Tester

Obowiązki:

  • Testy game-playowe oraz lokalizacyjne gier zgodne z wymaganiami producentów konsol (TRC/Cert/Lotcheck)
  • Nadzorowanie tworzenia i sprawdzanie wersji językowych gier
  • Organizowanie pracy i kontakt z zewnętrznymi tłumaczami
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi i działem marketingu
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla graczy

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność przy wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność planowania, organizowania i archiwizowania swojej pracy i dokumentacji
  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność współpracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Preferowany pełen etat, ale praca w mniejszym wymiarze też jest możliwa (minimum pół etatu, codzienna obecność w biurze)
  • Pasja do gier i zainteresowanie nowościami z branży

Dodatkowe atuty:

  • Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka japońskiego lub chińskiego

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi grami na konsole obecnej i nowej generacji
  • Elastyczne godziny pracy (core hours: 10-16)
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Zatrudnienie w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą podnoszeniu swoich kwalifikacji i rozwojowi
  • Współfinansowanie pakietu rekreacyjnego (MultiSport)

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkich, którzy szukają stabilnej pracy w dużej i profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym.

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń (w temacie wiadomości prosimy koniecznie o wpisanie QA & Localization Tester). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do zgłoszenia następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).